Mäkké techniky - masáž            45 min / 25,- EUR

Hlavnou funkciou mäkkých techník je odstraňovanie svalových bolestí a zvýšeného napätia, uvoľňovanie šliach a jaziev, práca s triggerpoints. Tieto techniky sú veľmi účinné hlavne pri odstraňovaní migrén a bolestiach hlavy, ktoré sú často spôsobené blokádami v oblasti krčnej chrbtice. Uvoľnením krčnej chrbtice napomáhame tiež zlepšeniu látkovej výmeny, zlepšeniu zraku a zmierneniu tlaku v očnom pozadí a sústredenosti, čím pôsobíme priaznivo na celý organizmus.
Svalové fascie obaľujú všetky svaly v tele, vyživujú ich a majú podpornú funkciu. Uvoľňovanie svalových fascií vychádza z teórie, že akákoľvek trauma (úrazy, stres, hnev, strach, zlé pohybové návyky a držanie tela) sa ukladá najprv vo fasciách, ktoré sú akousi pamäťou týchto zážitkov. Pokiaľ neprichádza k ich uvoľneniu, a traumy sa opakujú, vytvárajú sa vo svaloch spúšťové body - svalové hrčky, ktoré sú bolestivé a spôsobujú trvalé bolesti chrbta či inej časti tela.
Všetky problémy v organizme vznikajú z nedostatočného obehu životnej energie v tele. Kritickým miestom je sval vedľa tretieho stavca krčnej chrbtice v pravo, z boku krku. Pri rôznych problémoch vždy po uvoľnení dôjde k okamžitej úľave. Je pravidlo, že už po prvom uvoľnení sa problémy nevracajú v takom rozsahu.
 
Pomáha pri:
- upraví sa tlak a činnosť srdca,
- uvoľní sa celá chrbtica,
- zlepšenie látkovej výmeny, 
- lepšie pracuje mozog, 
- zlepšuje sa zrak, 
- odstráni sa šumenie v ušiach. 
 
Vhodná pri:
- problémoch s krížami,
- častých zápaloch sedacieho svalu,
- bolesti končatín, 
- zápaloch močových ciest, vaječníkov