Kúpeľ z morských rias

KÚPEĽ Z MORSKÝCH RIAS (PRE 2 OSOBY)                                                 25 MIN / 45,- EUR

Kúpeľ obsahuje:
morskú soľ z Mŕtveho mora
drvenú morskú riasu Laminaria (prípadne Gracilaria) vo vrecúšku, vhodné na peelingovú masáž
plátky listov morskej riasy Laminaria (Gracilaria).
Súčasťou procedúry je výber z piatich druhov masiek. Naše masky potrebujú len niekoľko minút, aby pleť vyzerala sviežejšie, súmernejšie alebo hladšie.
           o   Gentle Sooting Mask
           o   Passion Rose Mask
           o   White Tea Mask
           o   Almond Relax Mask
           o   Hyalurón Mask

Pre zvýšenie intenzity relaxačného účinku je v cene kúpeľa zahrnutá fľaša šampanského.
Súčasťou kúpeľa je samozrejme vírivka, ktorá umocňuje celkový pocit z kúpeľa. Či už jeho liečivé účinky, alebo samotný relax.

Liečivé účinky kúpeľa

Len veľmi málo prírodných zdrojov obsahuje takú mimoriadne vysokú koncentráciu minerálov, proteínov, vitamínov a aminokyselín. Horčík, fosfor, kalcium, síra, zinok, selén, draslík, či množstvo vitamínov ako A, C, E, K,... Vďaka týmto prvkom riasy ideálne stimulujú obnovovanie buniek, podporujú tvorbu kolagénu a posilňujú prirodzený ochranný plášť pleti. Z deväťdesiatich percent ich tvorí voda, preto majú výrazný hydratačný účinok. Vlhkosť nielen dodávajú, ale ju v pokožke i udržujú. Vďaka schopnosti hydratovať sú výťažky z morských rias vhodné na každý typ pleti.
Zrazu sa vám načrtne úžasný produkt, ktorý dodá vašej pokožke takú výživu, akú nedostanete ani z kombinácie viacerých druhov ovocia a zeleniny. Mikróby z nich majú navyše tendenciu veľmi rýchlo preniknúť aj do hĺbkových vrstiev pokožky a tak sa ich účinnosť ešte zvyšuje a zrýchľuje. I preto môžete efekt po ich používaní sledovať už v priebehu pár dní.

MŔTVE MORE je mimoriadny svetový unikát. Pre viac informácií kliknite TU.

Kaďa je stavaná buď pre 1 alebo 2 osoby.

Masky do kúpeľa
Gentle Sooting Mask

- Maska pre revitalizáciu pleti
Uvoľňujúca maska ponúka pleti dokonalú revitalizáciu a starostlivosť. Upokojuje a pleť citeľne natankuje. Pleť pôsobí sviežo, pružne, mladistvo a vyzerá nádherne oddýchnuto. S harmančekovým extraktom a vlhkosť darujúcou kyselinou hyalurónovou je obzvlášť určená pre senzibilnú, podráždenú pleť.
Passion Rose Mask

- Tajomstvo ruže
Táto blahodárna – harmonizujúca Anti-Ageing ošetrujúca maska s okúzľujúcou vôňou ruží daruje vašej pleti uvoľnenie, ochranu a krásu. Elegantná vôňa ruží oslobodzuje ducha a oživuje zmysly a stará sa o mimoriadny pocit blaha. Krémová maska s vyrovnanou mixtúrou rastlinných olejov. Vitalizuje pleť vďaka vitamínu A, E a pšeničným proteínom. Pleť pôsobí viditeľne omladeno, ružovo a jemne hladko. Vhodná pre všetky typy pletí.
White Tea Mask

- Krása a anti-stresový účinok pre vašu pleť
Skrášlujúca ošetrujúca maska s pravým bielym čajom a pleť upokojujúcim lososom daruje Vašej pleti oddych, ochranu a krásu. Pleť bude intenzívnejšie hydratovaná, dostane novú sviežosť a citeľne si oddýchne. Biely čaj je mimoriadne efektívny anti-oxidant. Chráni pleť pred oxidatívnym stresom, hlavnou príčinou predčasného starnutia. Biely čaj sa už tri tisícročia vyrába z ušľachtilých bielopápernatých púčikov a výhonkov čajovníka. Je pokladaný za najvzácnejší čajový druh a bol dlhý čas vyhradený čínskej cisárskej rodine. Relatívne novým poznatkom je, že biely čaj je perfektná kozmetická účinná látka, ktorá chráni pleť pred útokmi voľných radikálov. Vhodná pre všetky typy pleti.
Almond Relax Mask

- Uvoľnenie a starostlivosť s mandľovou relaxačnou maskou
Uvoľňujúca hydratačná maska s mandľovým olejom a mandľovým proteínom podporuje zdravú rovnováhu pleti. Mandľová relax maska príjemne vonia po mandliach a dáva pleť a dušu do blahodárnej rovnováhy. Vaša pleť pôsobí odpočinuto a uvoľnene – toto je práve druh uvoľnenia, ktorý potrebujeme a robí nám dobre. Vhodná pre všetky typy pletí, obzvlášť pre suchú pleť.
Hyalurón Mask

- Hyalurón, najobľúbenejší vyhladzovač pleti
Trojnásobný efekt: vyhladenie, vypnutie, podpora
Výdatná, pleť vyhladzujúca ošetrujúca maska s hyalurónom pre zrelú pleť. Hyalurón je oveľa viac ako osvedčená hydratačná účinná látka. Je to bezmála zázračný prostriedok. Nielenže môže uložiť 600-násobok vlastnej hmotnosti na vlhkosť, ale rovnako pleť povzbudzuje k väčšej tvorbe kolagénu a elastínu. Pleť sa cíti sviežo na dlhú dobu a vyzerá žiarivo vitálne. Pravidelné používanie príjemnej masky sa stará o intenzívne zásobovanie vlhkosťou so zreteľným vyhladzujúcim efektom.


KÚPEĽ Z MORSKÝCH RIAS (PRE 2 OSOBY)                                                 25 MIN / 45,- EUR