Masáže a procedúry

Masáže a procedúry

Pivný kúpeľ

Pivný kúpeľ je liečebná procedúra zameraná na regeneráciu tela i ducha. Je až prekvapujúce aké blahodarné účinky majú ingrediencie v pive a samotné pivo na ľudský organizmus. Z tých zásadných je to regenerácia a zvyšovanie vlhkosti pokožky, zlepšenie látkovej výmeny, detoxikácia organizmu. Kúpeľ má taktiež antibakteriálny účinok, zmierňuje rôzne kožné choroby.

Cena:

45,- €

Zobraziť
Masáže a procedúry

Kúpeľ z morských rias

Kúpeľ z morských rias je liečebná procedúra, ktorá využíva blahodarné účinky produktov z Mŕtveho mora. Aby bola zabezpečená dokonalá relaxácia, kúpeľ prebieha v súkromnej miestnosti v drevenej kadi. Atmosféru dopĺňa tlmené svetlo a príjemná hudba, prípadne krátke video na TV v miestnosti.

Cena:

45,- €

Zobraziť
Masáže a procedúry

Masáže

Masáž chrbta: klasická masáž chrbta / Masáž celého tela: klasická masáž celého tela

Cena:

22,- €/40,- €

Zobraziť
Masáže a procedúry

Soľná jaskyňa

Soľná jaskyňa je miestnosť vybudovaná z prírodných kvádrov soli z pakistánskych a poľskych soľných baní. Pohodu dotvára počúvanie pokojnej relaxačnej hudby. Ovzdušie je nasýtené vysokou koncentráciou soli s obsahom jódu, brómu, draslíka, vápnika, horčíka, železa a ďalších prvkov.

Cena:

8,- €

Zobraziť
Masáže a procedúry

Mäkké techniky

Mäkké techniky je odborná fyzioterapeutická metóda na cielené uvoľnenie zatuhnutých svalových vlákien a fascii.

Cena:

25,- €

Zobraziť
Masáže a procedúry

Masáž tváre Shiatsu

Shiatsu je japonská tlaková masáž pre celé telo. Jej techniky sa dajú s úspechom využiť aj pre tvár.

Cena:

15,- €

Zobraziť
Masáže a procedúry

Thalassoterapia

Rekreačný areál Predná Hora ponúka špeciálne morské produkty pre tvár a telo – ThalassOTherapy. Pri tejto terapii sa cielene využíva starodávna sila mora a bohatstvo jeho účinných látok. Terapia, po ktorej budete fit a znovu pripravení na náročné všedné dni. Jednoducho sa položte, nechajte sa rozmaznávať a zbaviť stresu.

Cena:

od 15,- €

Zobraziť
Masáže a procedúry

Oxygenoterapia

KYSLÍKOVÉ OŠETRENIE PLETI: Kyslíková kúra, v spojení s kozmetickými produktami, je moderné kozmetické ošetrenie pre tvár, krk a dekolt. S koncentrovaným kyslíkom sú špeciálne ochranné a ošetrujúce účinné látky rozprašované na pokožku, ktorú vitalizujú, regenerujú a prepožičajú jej mladistvé vyžarovanie.

Cena:

od 4,- €

Zobraziť
Masáže a procedúry

Ošetrenie pleti so slimačím slizom

Hlavnou účinnou látkou inovovanej a vysoko účinnej série starostlivosti o pleť Helix Aspersa od Rosa Graf je prírodný slimačí sekrét. Tento prírodný produkt disponuje fascinujúcimi kozmetickými vlastnosťami. Chráni pleť prirodzeným spôsobom pred zaťažujúcimi vplyvmi životného prostredia, posilňuje koži vlastnú imunitu, pôsobí regeneračne, vypína pleť a naviac pleť trvalo zásobuje vlhkosťou.

Cena:

20,- €

Zobraziť
Masáže a procedúry

Ošetrenie s kyselinou hyalurónovou

Kyselina hyalurónová podporuje regeneračnú schopnosť pleti: priestorová vzdialenosť medzi bunkami tvorí miesto pre bunkové delenie a umožňuje novým kožným bunkám migráciu na povrch kože. Pleť má možnosť si tak udržať mladistvosť, bude pružná a jemná.

Cena:

30,- €

Zobraziť
Masáže a procedúry

Kakaové ošetrenie tváre

Kakao obsahuje vysoko kvalitné zložky, ktoré pohladia pokožku aj zmysly. Produkty kakaovej série sú založené na multifunkčných účinných látkach kakaových bôbov. Zaháňa únavu, uvoľňuje a prepožičiava pocit sebavedomia a luxusu. Účinné látky z kakaa predchádzajú predčasnému starnutiu pleti a prepožičiavajú pleti hladký a mladistvý vzhľad.

Cena:

20,- €

Zobraziť