Novinky
  1. Poukaz
  2. Apartmánový dom
  3. Cenník

Teambuilding

V súčasných firmách s množstvom prevádzok a kancelárií dochádza k individualistickému prístupu k práci. Častokrát firmy radi pôsobia navonok, voči svojim klientom ako jednotný celok. Taktiež s inteznívnejšou a užšou komunikáciou medzi zamestnancami, môžu kolektívne dosiahnuť zvýšenie efektivity. Zdieľanie skúseností, nápadov a vylepšení sa tak stalo nevyhnutnou súčasťou nielen malých a stredných podnikov. Začínajú sa k nim radiť častejšie už aj malé podniky.
Užšia spolupráca si vyžaduje najmä bližšie vzťahy zamestnancov. Pre tento účel firmy využívajú tembuilding alebo takzvané budovanie tímu. Teambuilding tvoria ako pohybové tak aj psychycké cvičenia.
Podľa mnohých agentúr, ktoré organizujú teambuildingy, sa najefektívnejší stmelia pracovné kolektívi mimo miesta práce a mimo všetkých aktivít, ktoré pripomínajú každodenné pracovné povinnosti.

Rekreačný areál Predná hora je zameraný ako na dovolenky pre individuálnych klientov, tak aj na firmných klientov. 
Nedotknutá príroda Muránskej planiny a vzdialenosť okolitých väčších miest, poskytujú dokonalú "izoláciu" od okolitých ruchov, stresu a človek tu úplne zabudne na každodenný život.

Prečo je Penzión Predná hora ideálnym miestom pre Váš teambuilding?


  • salónik vybavený najmodernejším zariadením - projektor s plátnom, flipchart, LCD TV s uhlopriečkou 113 cm, DVD, wifi, ...
  • reštaurácia s príjemnou atmosférou a praskajúcim krbom s kapacitou 80 osôb
  • ubytovanie pre viac ako 100 osôb
  • možnosť stravy individuálne, alebo formou dohodnutej penzie
  • areál s množsvtom športovísk a miest na vonkajšie i vnútorné aktivity
  • wellness
  • herňa (biliard, šípky, stolný tenis, pokrová sada, ...)

To sú najväčšie výhody Rekreačného areálu Predná hora, ktoré je doslova ideálnym miestom pre organizovanie teambuildingov a rôznych firemných akcii.