Novinky
  1. Poukaz
  2. Apartmánový dom
  3. Cenník
  4. Wellness
PIVOVAR PREDNÁ HORA JE RODINNÝ MINI PIVOVAR S KAPACITOU DO 1000 HL PIVA ROČNE.
 
Pivovar je umiestnený taktiež v priestoroch penzionu. Bol otvorený v júni 2017. Našou prioritou je kvalita nie kvantita. Preto nakupujeme len starostlivo vybrané a prvotriedne suroviny. Jačmenné a pšeničné slady, chmele aj kvasinky. Výroba piva je v prvom rade naše rodinné hoby, až potom biznis. Robiť niečo s radosťou je absolútny základ kvality, chuti a najmä výnimočnosti.PRIAMO V NAŠOM PIVOVARE VARÍME MOMENTÁLNE 4 DRUHY PIVNÝCH ŠPECIÁLOV.

IPA 13°
EXTRA BITTER


• Polotmavé pivo špeciál typu India Pale Ale, nepasterizované, nefiltrované.
• Pri výrobe piva boli použité špeciálne holandské slady SWAEN a horké a aromatické chmele El Dorado a Mosaic, vďaka ktorým je pivo voňavé a svieže, chuť je výrazne horká s ovocnými tónmi.
MATERINÁ DÚŠKA 14°
BYLINKOVÉ PIVO S MATERINOU DÚŠKOU


• Polotmavé pivo typu bylinkové, nepasterizované, nefiltrované
• Pri výrobe piva boli použité špeciálne holandské slady SWAEN spolu s materinou dúškou, ktorá je typickou bylinou pre okolité svahy Penziónu Predná hora a dotvára celkový charakter tohto originálneho piva
BISCUIT 12°
DARK STOUT


• Tmavé pivo špeciál typ STOUT, nepasterizované, nefiltrované.
• Pivo je vyrobené zo špeciálnych holandských sladov SWAEN, medzi ktorými je aj biscuitový "keksíkový" slad, vďaka ktorému pivo dostalo jedinečnú chuť s nádychom karamelu, čokolády a sušienok. Horký chmeľ už len dotvára jemnú horkosť piva.

4. druh sa stále mení. Našim zákazníkom sa však snažíme stále prinášať nové zážitky z pitia piva. Preto ponuku priebežne dopĺňame o nové druhy.

V NAŠEJ PONUKE JE AJ PRIVÁTNY PIVNÝ ŠPECIÁL

Privátny pivný špeciál Predná hora je remeselné pivo, ktoré sa varí v inom remeselnom pivovare na zákazku.

- pivo plzenského typu so spodným kvasením
- pivo Predná hora oslní dokonalým vyvážením horkosti a jemnosti zároveň         
- zloženie: voda, jačmenný slad a chmeľ
- žiadne umelé prísady ani takzvané "chmeľové produkty"
- ponúkame - svetlú 12°, svetlú 10°, tmavú 11° a nealko radler citrónový

Technológia nášho rodinného pivovaru je prispôsobená na výrobu vrchne kvasených špeciálov. Dobrý ležiak si ale vyžaduje odlišný spôsob varenia, kvasenia aj zrenia. Preto si nechávame naše ležiaky variť v inom remeselnom pivovare s originálnou technológiou.

Pre tých, ktorí si chcú atmosféru dokonalého relaxu vychutnať ešte pár dní po pobyte v penzióne, prípadne obdarovať svojich známych, ponúkame zaujímavé darčekové balenie. 

- balenie obsahuje 4 fľaškové pivá 0,33l:
1x fľašková svetlá 12°
1x fľašková svetlá 10°
1x fľašková tmavá 11°
1x fľaškové nealko

DOKONALÝ ZÁŽITOK Z PIVA UMOCŇUJE PROSTREDIE, V KTOROM SI HO VYCHUTNÁVATE.
 
Tento zážitok umocní nová piváreň v Penzióne. Tu si vychutnáte naše pivné špeciály priamo z výčapných tankov. K tomu príjemná hudba, pivné pochutiny a výhľad na okolité Stolické vrchy a malebné lazy Muránskej Zdychavy.