Novinky
  1. UPOZORNENIE
  2. Pivovar
  3. Pivný kúpeľ
  4. Chalúpky
  5. Chatky

Hydratačné ošetrenie tváre

Ideálne ošetrenie pre všetky typy pleti. Látky obsiahnuté v používaných prípravkoch pleť príjemne schladia, hydratujú a najmä zvýšia jej odolnosť voči vonkajším vplyvom. Pleť tak bude pôsobiť mladšie a hladšie. Špeciálne ošetrenie dodá pleti hydratáciu, ukľudní ju, vypne a podporí jej elasticitu.

  • Multipulla Allergy - účinný koncentrát k intenzívnej starostlivosti po nadmernom slnení, povrchových poškodeniach pokožky a dermatózach na svetlo. Zmierňuje podráždenia pokožky spoľahlivou a prirodzenou cestou. Regeneruje kožné bunky, pôsobí proti voľným radikálom spôsobujúcim starnutie pokožky a stabilizuje koži vlastný imunitný systém.
  • Gentle sooting Mask - je uvoľňujúca maska, ktorá dodá pleti dokonalú revitalizáciu a starostlivosť. Upokojuje pleť a doslova ju natankuje, čím bude pôsobiť sviežo, mladistvo a nádherne oddýchnuto. 
  • Účinok CT masky spočíva v kombinácii troch zložiek účinných látok morských rias. Reguluje látkovú výmenu, daruje pokožke hydratáciu a upokojuje.
  • Omladzujúci očný roll on znovu rozžiari unavené oči. Obsahuje zmes účinných látok Proteolea, ktoré jedinečným spôsobom pôsobia proti vplyvu času a prejavom starnutia pleti. Zmierňujú tvorbu vrások, opuchy a tmavé kruhy okolo očí a zlepšuje hydratáciu.

BLUE LINE produkty s obsahom phyto Collastinu, vitamínu E, Panthenolu v spojení s kyselinou hyaluronovou pomáhajú udržovať a zvyšovať hydratáciu pokožky. Pleť bude vyzerať sviežo a mladistvo. 

LETNÉ HYDRATAČNÉ OŠETRENIE                 45 min / 15,- eur